O stronie


Kolejny blog o muzyce rockowej i metalowej? W pewnym sensie tak, choć może coś więcej. Znajdziesz tu przede wszystkim informacje o nowościach z gatunku hard rock/metal i większości z tych nowych płyt posłuchasz w całości (tylko oficjalne źródła) - nie tylko dobrze znanych kapel z dużych wytwórni, ale też debiutantów i przedstawicieli undergroundu, którzy często nagrywają ciekawsze rzeczy od mainstreamowców.

Jest tu też miejsce na klasykę, czyli najciekawsze płyty sprzed lat - ciekawostki, archiwalne recenzje, wypowiedzi muzyków - to wszystko znajdziesz w dziale Archiwum.

Oprócz tego od czasu do czasu pojawiają się recenzje płyt (niezbyt często, bo recenzje pisane są z potrzeby podzielenia się własnymi spostrzeżeniami i przemyśleniami na temat danej płyty, a nie po prostu oceniania każdego przesłuchanego albumu jak leci, a już na pewno nie na zamówienie wytwórni czy zespołu), zdarzają się też relacje z koncertów, a także inne artykuły ogólnie traktujące o muzyce, niekoniecznie tej najcięższej. A dla odprężenia zajrzyj do sekcji Hehemoty, gdzie znajdziesz autorskie memy.Kontakt: info@hardrocking.pl